לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות עם ג'קוזי ספא

 

וילות עם ג'קוזי ספא

ג'קוזי ספא הוא מתקן פופולארי ביותר בקרב אורחי הווילות. היום, כמעט כל ווילה יוקרתית לאירוח מכילה ג'קוזי ספא כחלק מחוויית האירוח במקום. ג'קוזי מהווה אמבט גדול, הבנוי בתוך מסגרת רחבה ומחומם לטמפרטורות שבין 30 - 40 מעלות צלזיוס. 

ג'קוזי נועד להרפיה, שחרור שרירים והנאת הגוף. ישנם שני סוגים עקריים של ג'קוזי: ג'קוזי ביתי וג'קוזי ספא, בו המים נשמרים חמים לעורך הזמן ועוברים טיהור על ידי פילטרים מסננים. המרכיב העיקרי של ג'קוזי ספא הוא ג'טים – זרמי מים חזקים המופעלים מפתחים. 
מתקני "סופט טאב" ו"האט טאב" מהווים סוגים פחות מוכרים של ג'קוזי ספא בשל גודלם הקטן.  כיום, מציעות וילות עם ג'קוזי ספא מתקני ג'קוזי ספא גדולים ועוצמתים במיוחד, אשר נועדים למספר גדול של מתרחצים בו זמנית – עד עשרה אנשים. לרוב, מגיע ג'קוזי ספא כמתקן עצמאי, אך בווילות עם ג'קוזי ספא רבות אפשר למצוא מתקנים אלה כחלק נבנה בתוך בריכת שחיה. 

ג'קוזי ספא רבים מאובזרים בתאורה פנימית אשר מעניקה לחוויית הרחצה אווירה רומנטית, רדיו, מערכת מוזיקה ואף מסך LCD המחובר אל המתקן. ג'קוזי ספא מהווה מרכז פעילות לכל אורחי הווילה, ולרוב יהיה ממוקם במתחם החוץ של המתחם ולעיתים שוכן בתוך מבנה מקורה, המוגן מהקור והגשם.  
לעיתים, וילות עם ג'קוזי ספא מציעות מרכז טיפולים מקצועי, כאשר רחצה בג'קוזי ספא משולבת עם סאונה, טיפולי גוף – נפש בחדר טיפולים וטיפולי וואטסו בבריכת שחיה.    

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 28 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי