לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות נגישות לנכים

 

וילות נגישות לנכים

לאחרונה, עולה וגוברת מודעות לצרכים מיוחדים לציבור הנכים הזקוקים לתנאים מיוחדים. לרוב, המושג נכה מתייחס לאדם אשר מתנייד על כסא גלגלים ודורש התאמות מיוחדות של השטח למעבר נוח ובטוח. בדומה לצימרים, גם וילות רבות מאובזרות במתקנים מיוחדים, ההופכים את המתחם לנוח ונגיש לציבור הנכים על כסא גלגלים. כדי לאפשר נגישות, וילות נגישות לנכים  בנויות על מפלס שטוח ללא מדרגות לתוך המתחם.

במבנה  של ווילות נגישות לנכים פתח הכניסה יהיה רחב מהרגיל וכך גם לפחות אחד מחדרי השינה אשר מיועד לאורח על כסא גלגלים יצויד בדלת כניסה רחבה. מסדרונות וחללים פנימיים יהיו רחבים מספיק כדי לאפשר מעבר של כיסא גלגלים. שטח חדר רחצה בווילות נגישות לנכים יהיה גדול מהרגיל, הכניסה למתחם המקלחון תהיה פתוחה ובאזור המקלחת יותקנו ידיות אחזקה. כדי לאפשר כניסה לג'קוזי, המתקן צריך להיות שקוע ברצפה על מנת לאפשר ירידה בטוחה מכסא גלגלים אל תוך הג'קוזי. מתחם החוץ של וילות נגישות לנכים עשוי כרחבה שטוחה וללא מדרגות. 

החנייה של רכב נכה ממוקמת בסמוך לכניסה למתחם בשטח רחב ונוח. בריכת שחיה של וילות נגישות לנכים מצוידת במדרגות כניסה המתאימות למעבר מכיסא גלגלים. וילות נגישות לנכים שמות דגש על נוחות ופונקציונאליות, רגישות לצרכים מיוחדים של האורחים ושמת לב על הפרטים הקטנים. כיום, ניתן למצוא וילות נגישות לנכים בכל רחבי הצפון, במרכז הארץ ובדרום. הביקוש לווילות אלה עולה באופן הדרגתי, כך שגם וילות אשר לא תוכננו כווילות נגישות לנכים, עוברות תהליך התאמה ושדרוג. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 14 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי