לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות בטבע

 

וילות בטבע

וילות בטבע מהוות פתרון אופטימאלי חובבי נופש טבעי, שלוו ורגוע, מרעשי הציוויליזציה ומראות הכבישים. וילות בטבע ממוקמות בשטח פרטי ומבודד, הרחק משכונות מגורים של הישובים. המתחמים הגדולים של וילות אלה שוכנים בסביבת חורש טבעי או בתוך חווה חקלאית מרוחקת, בקרבת חוף הים או בשטח הגובל בשדות או מטעים. המיקום המבודד של וילות בטבע מאפשר הפקת אירועים בפרטיות מלאה, ללא חשש בלהפריע לשכנים על ידי השמעת מוזיקה בעוצמה גדולה. וילות בטבע מציעות מתחמי חוץ גדולים, בעלי שטחי גן עם מסלולי טיול, מדשאות מוצלות או בוסתן עצי פרי.

בתוך הצמחייה הפורחת, פזורות פינות ישיבה מבודדות, נדנדות, ערסלים ושולחנות פיקניק. לצד מבנה הווילה, נמצאים שטחי גינון עם צמחי תבלין לשימוש האורחים. האווירה במתחמי חוץ של וילות בטבע ספוגה ברוגע כאשר רק ציוצי ציפורים או רחשי הרוח מפריעים לשלווה העמוקה. אורחי וילות בטבע מגיעים לכאן כדי לעבור תהליך הרגעות והרפיה, להרגיש חיבור לטבע ולעצמם וליהנות מהאוויר הצלול, ממראות הירוקים של הצמחייה הקרובה, ומנופים הרחוקים המקיפים את המתחם.

עיצוב הפנים של וילות בטבע יהיה תואם לאווירה הטבעית השוררת בחוץ ויעשה בסגנון כפרי, בקווים הרכים, בפלטת צבעים פסטלית רגועה ובשימוש בחומרי בניה ודקורציה טבעיים – עץ מלא גומלי, אבן מקומית ומתכת מפורזלת. חלל הוילות בטבע מצויד בחלונות הזזה גדולים, המזרימים מראות הטבע ותאורה טבעית אל תוך המבנה. למבנה של הווילות בטבע מצורפת מרפסת דק רחבה עם שלל פינות ישיבה, המוקפת בצמחיה עשירה.  


קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 10 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי