לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות ייחודיות

 

וילות ייחודיות

ישנן וילות אשר נראות שונה משלל וילות סטנדרטיות. וילות ייחודיות אלה מיועדות לנופשים אשר "ראו כבר את הכל" ומחפשים חוויה חדשה, ייחודית וחווייתית. וילה ייחודית למעשה היא כל וילה אשר נראית או מעוצבת באופן שונה או משדרת מסר ייחודי. אפשר לקרוא לווילה ייחודית בשל עיצוב פנים אקסקלוסיבי אשר בוצע על ידי אדריכל או מעצב פנים מוכשר במיוחד. בווילות ייחודיות מסוימות ניתן למצוא יצירות אומנות, חפצי נוי מיוחדים, ריהוט עתיק משוחזר או עשוי בעבדות יד על ידי אומן עץ. 

וילות ייחודיות נוספות מתהדרות במבנה מיוחד, העשוי ביצירת אומנות בתחום הארכיטקטורה. ישנן וילות המשחזרות סגנונות אדריכלות ועיצב פנים ממקומות שונים בעולם ומדגימות אלמנטים מסורתיים אתניים מתרבויות המזרח וממערב. ניתן למצוא וילות ייחודיות אשר ממוקמות במבנים עתיקים מתקופות היסטוריות. וילות ייחודיות נוספות מתהדרות במרכזי ספא מפוארים, מרתפיי יין בוטיק או מסעדות שף פרטיות. ישנן וילות ייחודיות אשר מציעות לאורחים פעילויות חוץ אקזוטיות כגון מגרש גולף אמתי, מתחם עם בריכת זרמים מיוחדת ושטחים לפעילויות ספורטיביות. 

בין וילות ייחודיות ניתן למצוא וילות אקולוגיות אשר נבנו מחומרים ידידותיים לסביבה. וילות ייחודיות נוספות מאופיינות בשטח עצום מימדים הממוקם באזור טבעי ויפה במיוחד: בתוך החורש, ליד הים או על צלע ההר. הייחודיות של הווילות יכולה להתבטא ברף האיכות הגבוה במפרט טכני עשיר ומיוחד, כמו מסך ומקרן קולנוע, מחשב, מכונת קפה משוכללת במיוחד, כורסאות מסאג' ועוד.    


קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 21 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי