לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות עם סאונה

 

וילות עם סאונה

כשהמטרה העיקרית של החופשה היא פינוק, מומלץ לבחור בווילה ספא. וילות ספא מציעות חבילת פינוק אשר כוללת ג'קוזי ספא, חדר טיפולים ומתקן סאונה יבשה, הממוקמת בחלל נפרד, בתוך מבנה עץ, לרוב בשטח החוץ של הווילה. 

סאונה מהווה מרחץ אדים עם לחות מוגברת וטמפרטורות גבוהות במיוחד. לטיפול בסאונה יש אפקט מרגיע ומרפא. כדי להשלים את הטיפול, לאחר רחצה בסאונה עוברים למקור מים קרים, כמו בריכת שחיה. בזמן האחרון עולה הפופולאריות של וילות עם סאונה בשל המודעות הגוברת של טכניקות ריפוי אלטרנטיביות. כיום ישנם שני סוגים עיקריים של סאונה יבשה: סאונה פינית מסורתית וסאונה אינפרה אדום, אשר מבוססת על קרני אור, המחליפים את החום של התנורים. 

בניגוד לסאונה יבשה, סאונה רטובה בנויה לרוב בתוך חדר הרחצה ומהווה חלק ממתחם המקלחת.  בווילות עם סאונה יבשה, התנאים והאווירה עשויים עם דגש על טבעיות, הרפיה ורוגע. האורחים, אשר מבקשים סאונה כחלק מהחופשה, ירצו לשלב בחוויית האירוח מגוון טיפולי גוף – נפש מרגיעים, רחצה בג'קוזי ספא ושחיה בבריכה. בנוסף, 

ניתן למצוא בווילות עם סאונה תנאים נוספים אשר מטרתם – יצירת תחושה של שחרור לחצים וניקוי גוף. כורסת שיאצו בתוך חלל הפנים, ערסלים מפנקים בשטח חוץ, גינות טבעיות ומוצלות, בריכות בתוך חורש, מתקני האט טאב – כל אלה יעצימו את החוויה של רחצה בסאונה יבשה ויגבירו את האפקט ההרפיה. וילות עם סאונה מתאימות במיוחד לחופשה שלווה, נטולת לחצים, לריפוי ושיפור בריאות כללית.

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 12 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי