לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות המארחות חיות מחמד

 

וילות המארחות חיות מחמד

האורחים אשר מגיעים לנופש עם חיות מחמד, זקוקים לתנאים מיוחדים, המאפשרים קיום חופשה נוחה ונעימה לכל הנופשים, כולל בעלי החיים. רוב מתחמי אירוח לא מאפשרים אירוח חיות מחמד וזאת מפחד מנזקים, לכלוך ורעשים אשר עלולים בעלי חיים לחולל. לכן מומלץ לברר סוגיה זאת עם המארחים מראש. אומנם ישנן וילות רבות אשר מותאמות לשהות בעלי חיים כאשר האורחים לא יכולים מסיבות טכניות או לא רוצים מסיבות רגשיות להשאיר את חיית המחמד שלהם בבית.

במקרים אלה הבחירה במתחם אירוח צריכה להתבסס על כמה שיקולים: הפרטיות של הווילה, מרחב החוץ גדול ומותאם, אפשרות להחזיק את החיה בתוך חלל הווילה, מקור מים וכמובן, אישור של בעלי הווילה.  לרוב, חיות מחמד, אותן מביאים האורחים לחופשה הם כלבי הבית, אליהם מתייחסים האורחים כאל בני המשפחה האהובים. לכן, יבקשו האורחים תנאיי נוחות ונגישות לאזור המותאם לצרכי האורחים ההולכים "על ארבע". וילות המארחות חיות מחמד ממוקמות באזורים פרטיים ומבודדים, במרחק מסוים משכונות מגורים, כדי לא ליצור עימותים בין כלבי הישוב והכלב "המתארח".

המתחם של וילות המארחות חיות מחמד יהיה מגודר על ידי גדר גבוהה כדי למנוע מהכלב שוטטות בחוץ. בתוך מתחם הווילה יהיה שטח טבעי גדול המתאים להליכה עם הכלב או אף אפשרות לשחרר אותו לריצה ומשחק. וילות המארחות חיות מחמד מציעות שטחי חוץ גדולים, מסלולי טיול בטבע, צמחיה רבה ומקורות מים. כאשר הכלב שוהה בתוך מבנה הווילה, יהיה בו פינה מיוחדת בה ניתן להחזיק את בעל החיים בתנאים נוחים ונגישים, לכלב ולבעליו.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 5 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי