לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות אקולוגיות

 

וילות אקולוגיות

לאחרונה, עולה וגוברת מודעות לשמירה על איכות הסביבה במתחמי אירוח יוקרתיים. וילות אקולוגיות נבנו על ידי שימוש בחומרי בניה ידידותיים לסביבה, אשר לא פוגעים במרקם הטבע הסובב את המתחם. וילות אקולוגיות נבנו באזורי טבע פתוחים, כאשר בחירת המיקום לווילה מבוסס על צמצום הפגיעה במרכיבים הטבעיים הנמצאים במקום – סביבת חורש, טרסות טבעיות או מעיין נובע. וילות אקולוגיות בנויות מחומים ידידותיים לסביבה, לדוגמה אבן מקומית או לבני בוץ.

וילות אקולוגיות נבנות על פי שיטות לשמור הטמפרטורה ותאורה בתוך החלל – כך הקירות של הווילות האקולוגיות יהיו עבות ומבודדות במיוחד והחלונות ימוקמו בזוויות היעילה ביותר לזרימת האוויר או להצללה של החלל. בווילות אקולוגיות מותקנת מערכת למים אפורים – כאשר מי שטיפה או רחצה (גם ש ג'קוזי או בריכה) עוברים מחזור להשקיית גינות תבלין או עצי פרי. בווילות אקולוגיות ניתן למצוא פחי זבל מופרדים ומתקן קומפוסט לזבל אורגני. בווילות אקולוגיות מסוימות מותקנות מערכות סולאריות ליצירת אנרגיית חשמל.

מתחמי חוץ של  וילות אקולוגיות עשירות בגינות, מטעים ובוסתנים, בהם גדלים ירקות ופירות אורגניים המוצעים לשימוש אורחים. ישנן וילות אקולוגיות עם בריכת שחיה טבעית, הבנויה על בסיס פלטרים טבעיים אשר לא מזהמים את הסביבה. במקום ג'קוזי ספא מסורתי, ניתן למצוא בווילות אקולוגיות מתקני זרמים טבעיים: אמבט זרמים אקולוגי הבנוי מחומרים טבעיים או "הוט טאב" העשוי מעצים. החצרות של וילות אקולוגיות מכילות פינות ישיבה נוחות תחת צל עצים, סככות גפנים, ערסלים ונדנדות עץ ושלל ריהוט גן ייחודי, העשוי בעבודת יד. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 2 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי