לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות עם ג'קוזי ענק

 

וילות עם ג'קוזי ענק

ככל שווילה מיועדת למספר גדול יותר של אנשים, כך יהיה הג'קוזי בה גדול יותר. וילות עם ג'קוזי ענק מתאימות במיוחד לקבוצות חברים, אשר נופשים יחד למטרות הנאה משותפת. ישנם שני סוגים של ג'קוזי ענק – ג'קוזי ביתי , אשר ממוקם בתוך חלל הפנים של הווילה וג'קוזי ספא הממוקם לרוב באזור החוץ של מתחם הווילה, בסמוך לפינות ישיבה, סאונה או בריכת שחיה. לפעמים, ממוקם ג'קוזי ענק בתוך מרכז ספא של הווילה אשר מיועד לטיפולי גוף על מיטות טיפול, בג'קוזי או בבריכת ספא.

ג'קוזי ענק מאפשר שחרור שרירים תפוסים, הרפיה עמוקה והפקת תחושות ההנאה, המושגת על ידי מגע המים החמים. ג'קוזי מהווה בריכה קטנה מחוממת, בה טמפרטורות מים נעות בין 30 ל40 מעלות. ג'קוזי מצויד בג'טים – זרמי מים המעסים את הגוף. בג'קוזי מודרני מתקינים לרוב תאורה פנימית המעניקה אווירה מיוחדת, רדיו, רמקולים ואף מסך טלוויזיה. מתקני ג'קוזי באים בגדלים ובצורות שונות. ג'קוזי ענק עשוי בצורה עגולה או מרובעת ומציע מקומות ישיבה לכל המתרחצים.

וילות עם ג'קוזי ענק מאופיינות בחללי פנים וחוץ מרווחים ומספר חדרי שינה גדול. לפעמים, בווילות אלה ישנם מספר של מתקני ג'קוזי, אשר ממוקמים בחדרי שינה, בנוסף לג'קוזי ענק, השוכן באזור משותף. 

וילות עם ג'קוזי ענק שוכנות לרוב במתחמים מבודדים, בקצה הישוב, כאשר הג'קוזי ממוקם בשטח פרטי. אזור חוץ, בו ממוקם הג'קוזי מאופיין בצמחיה רבה, עצים נותני צל, מדשאות מוריקות ושטחי גינון מטופחים.
ברוב הווילות עם ג'קוזי ענק נפרס נוף פנוראמי מזוויות רבות במתחם. מתקן ג'קוזי בווילות אלה ממוקם בנקודת תצפית עם נוף פתוח. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 19 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי