לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות עם Hot Tub

 

וילות עם Hot Tub

HOT TUB (האט טאב) - אמבט מעץ עם זרמים פנימיים אשר מהווה סוג של ג'קוזי ספא. המים בהאט טאב לא מתחלפים לאחר כל רחצה אלה נשמרים בתנאים סניטריים, בדומה למים בבריכת שחיה. 
מתקן האט טאב הפך לפופולרי במיוחד בענף הווילות בשל סגולותיו המרפאות. האט טאב ממוקם במסגרת מעץ טבעי בשטח חוץ של הווילה. מתקן האט טאב גדול במיוחד ומיועד לרחצה משותפת של מספר אנשים בו זמנית. וילות עם האט טאב מציעים לרוב ציוד נוסף להרפיה ושחרור, כגון סאונה יבשה ורטובה ובריכת שחיה. 

וילות עם האט טאב מאופיינות באווירה טבעית, סביבת חוץ מטופחת, לרוב בתוך חורש או גן פורח. ווילות עם האט טאב עשויות באווירה של טבע, שלווה, בריאות והרפיה. רחצה בהאט טאב מומלצת במיוחד בעונות הקרות או בשעות הלילה, כשטמפרטורה בחוץ נמוכה יחסית לטמפרטורת המים בתוך המתקן. 
הקונטרסט בטמפרטורות משפיע לטובה על מצב גופני ונפשי של המתרחצים ומעניק להם תחושה של הנאה, פינוק ובריאות. מומלץ לשלב רחצה בהאט טאב עם שחיה בבריכה וטיפול בסאונה. 

לאחר הרחצה, רוב האורחים ישמחו לקבל עיסוי מקצועי. האורחים רואים בווילות עם האט טאב הזדמנות לבילוי מפנק ומרפאה לחופשה עם דגש על טבע ובריאות. מתקנים נוספים אשר עושים להימצא בווילות עם האט טאב הם סאונה ובריכת שחיה. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 1 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי