לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות עם נוף

 

וילות עם נוף

וילות אירוח רבות מתהדרות מנוף רחב ופנוראמי הנצפה היטב מהמתח. וילות עם נוף פזורות בכל רחבי הארץ, אך נפוצות במיוחד באזור הצפון. ישנן וילות המאפשרות בצפייה בכנרת הפרוסה תחתיהן כמו על כף הים, במרחק נגיעה. וילות נוספות ממוקמות על קצה הצוק מול הרי הגליל והגולן, מול הים התיכון או הרי החרמון. וילות רבות צופות אל מטעים חקלאיים, שדות פתוחים, מטעים וכרמים. ישנן וילות עם נוף, אשר משקיפות אל עבר נוף רחב במיוחד, האוסף את הצפון כולו, ממפרץ חיפה ועד הרי החרמון. 

הנופשים בווילות עם נוף עוברים חוויה אסתטית יוצאת דופן הממלאת אותם ברוגע, שלווה, שמחה ואנרגיות. וילות עם נוף פופולאריות במיוחד אצל זוגות רומנטיים, אשר מחפשים להתבודד מול שקיעה רוגעת או תחת כיפת השמיים השופעת כוכבים זוהרים. כדי להבליט ולהדגיש את מראה הנוף, מצוידות וילות עם נוף בשלל נקודות תצפית – מרפסות רחבות, מפלס הגג הפתוח ותחנות תצפית עם ספסלי ישיבה. וילות עם נוף מצוידות בחלונות גדולים הפונים לכוון הנוף, אשר מזרימים תמונות הנוף אל תוך חלל הווילה. 

כאשר ממוקמת בווילה עם נוף בריכת שחיה, היא תבוסס על פודיום, בנקודה הגבוהה ביותר במתחם. בזכות מיקומה של הבריכה יוכלו המתרחצים ליהנות מנוף פתוח תוך כדי בילוי במים. גם מתקן ג'קוזי ספא ממוקם לרוב באזור צפייה אל הנוף הפתוח. וילות עם נוף מאובזרות בשלל פינות ישיבה במתחם החוץ השוכנות בנקודות תצפית מרהיבות.


קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 18 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי