לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים עם בריכה נפרדת

 

צימרים עם בריכה נפרדת

באם בריכת שחיה משותפת במתחם או בריכה אישית לצימר בודד הם תופעות שכיחות בנוף הצימרים היוקרתיים, בריכה נפרדת מהווה תחום נדיר ומבוקש לרוב על ידי אורחים מציבור הדתי. אז מה היא בריכה נפרדת וכיצד משתלבת היא בקונספט הצימר? בריכה נפרדת היא בריכה כשרה המתאימה לקהל הדתיים. קודם כל, הבריכה ממוקמת במתחם נפרד, אשר לא קרוב מדי לצימרים.
מתחם הבריכה יהיה מגודר, פרטי ומבודד, אשר לא חשוף לעיניי הסקרנים. האורחים בבריכה נפרדת מרגישים חופשי ובנוח, ללא חשש בחשיפה מיותרת. היתרון המיוחד בבריכה נפרדת הוא שעות כניסה מופרדות לנשים וגברים. לרוב, בצימרים יוקרתיים פועלת הבריכה כבריכה נפרדת כאשר נמצאים בה אורחים דתיים וכבריכה רגילה, המשותפת לנשים וגברים בזמן שמתארחים במתחם אורחים חילוניים. כאשר מדובר במתחם גדול במיוחד ובו בריכת שחיה מרווחת ועמוקה, ייתכן כי נמצא מציל בבריכה, גם בימים שהבריכה מתפקדת כבריכה נפרדת.
לרוב, ממוקמת בריכת שחיה נפרדת בצימרים שמותאמים באופן מלא לקהל דתיים. בצימרים אלה נמצאים כל התנאים שהות פרטית ודיסקרטית, חללים נוחים עם חדרי שינה לילדים, מיטה יהודית, כיבוד כשר למהדרין, כלים חד פעמיים, מייחם ופלטת שבת. צימרים עם בריכה נפרדת ממוקמים על שטח גדול, מבודד ומגודר המציע פרטיות מלאה לאורחיו. צימרים המכילים בריכה נפרדת שוכנים לרוב בישובים דתיים, השומרים על רוח הקהילה באופן הדוק. האורחים ימצאו כאן בית כנס פעיל, המזמין את אורחי הצימר לתפילות שבת יחד עם התושבים הקבועים. בנוסף, בישובים אלה לא מתאפשרת נסיעה בשבת, השמעת מוזיקה, הדלקת מדורות ושימוש במתקן הבר-בי-קיו בשבת.   

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 30 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי