לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות עם בריכה מקורה

 

וילות עם בריכה מקורה

לאחרונה, הוקמו מספר רב של וילות עם בריכה מקורה. היתרון של קירוי לבריכה בא לידי ביטוי בעונות הקרות, כאשר הקירוי שומר על טמפרטורה של המים ומגן על הרוחצים מגשם ורוח. לרוב בריכה מקורה תהיה גם מחוממת, אלא אם כן הקירוי נבנה כפרגולה דקורטיבית מעל בריכה קיצית. וילות עם בריכה מקורה מספקות שעות של הנאה לכל האורחים, אך במיוחד – לילדים שבחבורה. 

ישנם סוגים שונים של קירוי לבריכות – ישנן וילות עם בריכה מקורה עם קירוי הניתן להשרה חלקית או מלאה בעונות הקיץ וישנן וילות עם בריכה מקורה, בהן הקירוי הוא קבוע ולא ניתן להסרה. לרוב, קירוי זה מצויד בחלונות נפתחים, אשר מאפשרים לרוחצים בקיץ ליהנות מהאוויר ומהנוף הנשקף מהחלונות. הקירוי בוילות עם בריכה מקורה נעשה מחומר שקוף, כדי לא לבודד את מתחם הבריכה מהנוף שבחוץ. כאשר בונים קירוי למתחם הבריכה, דואגים לתחום את גבולות המתחם הרבה מעבר לגבולות של הבריכה עצמה. כך נשאר מקום לפינת קפה, מיטות שזוף וספסלי ישיבה. 

בבריכות מקורות דואגים לשמור על אוויר נושם ומינימום לחות. לכן, רוב הבריכות המקורות מצוידות במערכת מיזוג מיוחדת ופתחים בקירוי לאוורור החלל. סוג נוסף של בריכות מקורות הוא בריכת זרמים. בריכה זאת מכילה ג'טים חזקים לעיסוי ושומרת על חום של המים. למעשה, בריכה זאת היא שילוב בין בריכת שחיה וג'קוזי ספא.   

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 19 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי