לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים יוקרתיים במרכז

 

צימרים יוקרתיים במרכז

החיים הלוחצים, העמוסים, המעייפים שמאפיינים את ההתנהלות השגרתי שלנו בישראל, מחייבים אותנו לקחת פסק זמן מדי פעם, לנשום אוויר צח, להתנתק מהדאגות וטרדות של יום יום, להקשיב לשקט ולהירגע מול הנוף. הדרך הקלה, הנוחה והמפנקת ביותר לארגן חופשה קצר בסוף השבוע או אף במהלכו היא לצאת לצימר. ישנם כמובן אפשרויות נוספות – ניתן להקים קמפינג באמצע החורש, לצאת לטרק בהרי יהודה או לסייר בשביל ישראל או אף להזמין חדר בבית מלון, אך כל האופציות האלה לא יעניקו לכם שלווה נפשית, פינוק והרגעה, כה נחוצים לחופשה אמתית. ובכן, נשארנו עם צימר. השאלה היא – מה הוא הצימר הנכון והמתאים ביותר לחופשה שלכם? הפעם, נציע לכם אופציה הנגישה והנוחה ביותר עבור הגולשים המתגוררים בתל אביב או בסביבה – צימרים במרכז. ולמה? מכוון שכשמדובר בחופשה – כל דקה חשובה.

ואתם לא רוצים לבזבז את השעות היקרות של החופשה בנסיעה המפרכת, בעמידה בפקקים, ובדיון על הדרך הנכונה להגיע אל הצימר, במיוחד אם הוא נמצא אי שם בסוף העולם שמאלה. אל הצימר במרכז תגיעו בקלות לחופשת הוויקאנד ועוד יותר בקלות אם לקחתם יומיים חופש מהעבודה באמצע שבוע. במקרה זה, כל דקה היא חשובה אף יותר. ואם הצימר שלכם נמצא במרחק עד חצי שעה נסיעה ממקום מגורכם – אתם מרוויחים כמה שעות נוספות של פינוק ורוגע. תושבי הצפון והדרום, לעומת זאת, רואים בצימר במרכז הזדמנות לבילוי תרבותי במרכז הארץ, אפשרות לצאת להופעות, הצגות, מוזיאונים ופאבים, לעשות קניות וללכת לים. בשבילם – השגרה הרועשת והתוססת של מרכז הארץ – אקזוטיקה. בשבילם יציאה לצימר במרכז הארץ היא מעיין תחליף לטיסה לחוץ לארץ. מדינת תל אביב כבר אמרנו? ואומנם, צימרים במרכז זה רעיון חדש יחסית וקצת מפתיע. מימים ימימה, היה צימר נחלת הפריפריה.

השלווה, השקט, הטבע – כל אלה נמצאים הרי רק שם, צפונה מחיפה ודרומה מירושלים. נכון? ובכן, טעות. מרכז הארץ, האזור רחב ומגוון, מציע גם הוא פיסות טבע ייחודיות, אווירה כפרית פסטורלית ושלווה עמוקה, ממש כמו בצימרים בצפון הרחוק. אזורים מסוימים במרכז הארץ כה דומים למרחבי הגליל, שפשוט קשה להאמין כי רק לפני כ-30 דקות יצאתם מתל אביב – ואתם כבר בעולם אחר. הצימרים הפופולאריים ביותר באזור מרכז הארץ הם כמובן אלה שנמצאים בקרבת הים. לרוב, מדובר בסוויטות אינטימיות הממוקמות ביישובי החוף ובישובים המציעים גישה לחוץ הסמוך. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 8 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי