לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות ב 5500 ש"ח ומעלה

 

וילות ב 5500 ש"ח ומעלה

וילות ב5500 ₪ ומעלה ללילה נחשבות וילות אירוח יוקרתיות והמחיר הגבוה יחסית מעיד על אחת מאיכויות הבאות (ולרוב על כולן יחד): גודל הווילה, מספר רב של חדרי שינה, מגוון רב של מתקני פנאי, מפרט טכנולוגי עשיר, עיצוב פנים מרשים ומהוקצע. התמחור של הווילה נעשה לעיתים על פי מספר סוויטות שינה המיועדות לזוג עם מספר ילדים. כך, למשל, המחיר של  וילה עם שישה חדרי שינה המתומחרת ב5500 ₪ מתחלק בין שש משפחות או זוגות. לעיתים, בנוסף לחדרי שינה מלאים, מציעה הווילה מתחם שינה משותף עם מספר רב מקומות לינה נוספים.

וילות עם מתחם לינה משותף מיועדות לרוב לאירוח קבוצות חברים או משפחות עם מספר רב של ילדים המתארחים כאן. בנוסף למספר חדרי שינה, התמחור של הווילה מושפע מאפשרויות בילוי ופנאי שהיא מציעה. כך למשל, אם ווילה מאובזרת בבריכת שחיה גדולה בנויה ומשוכללת, מחוממת ומקורה בחורף, המחיר של החופשה כאן יהיה גבוה מאשר בווילה ללא בריכה או בריכה קטנה שלא מחוממת ומקורה בחורף. כל אבזור נוסף משפיע על מחיר הווילה: ג'קוזי ספא, סאונה יבשה או רטובה, מסך ומקרן קולנוע – אלה הם פרטי ציוד אשר מעלים את מחירה של הווילה.

הטיפוח הסביבתי והאסתטיקה של מתחם החוץ מהווים תנאיי אירוח הכרחיים בנופש בווילה. ככל שהסביבה תהיה מטופחת ואסתטית יותר כך המתחם נראה יותר יוקרתי ובהתאם יקר יותר. בווילות רבות משקיעים בפרטים הקטנים אשר "עושים את כל ההבדל" – מוצרי טואלטיקה יוקרתיים, מצעים איכותיים, כלי הגשה אסתטיים, פרטי נוי אומנותיים – כל אלה משפיעים על אווירה בווילה וכך נחשבים כבעלי ערך כספי.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 15 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי