לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות בצפון כשר

 

וילות בצפון כשר

רבים מאורחי הווילות בצפון מחפשים מתחם אירוח אשר יאפשר להם תנאים מושלמים לשמירת השבת וחוקי הדת ככלל. וילות יוקרתיות המיועדות לציבור דתי מדגישות את הכרחיות של כשרות כחלק מהדרישות הבסיסיות של האורחים. אם אתם  מחפשים וילות בצפון המקפידות על תנאיי כשרות, אתם למעשה מעוניינים במתחם אירוח המיועד לציבור הדתי.

בווילות אלה מקפידים על כללים רבים: איסור על הדלקת בר-בי-קיו בשבת והשמעת מוזיקה במתחם החוץ, קירבה אל בית כנסת עם מניין פעיל ותחום שבת. בווילות רבות לציבור דתי מספקים מיטה יהודית, פלטת שבת, מייחם וכלים חד פעמיים. המוצרים במקרר וארוחות בוקר כאן כשרות למהדרין. וילות כשרות בצפון ממוקמות במתחמים סגורים, מגודרים ומבודדים המאפשרים פרטיות מלאה וצניעות הפרט. בריכת שחיה כאן, למשל, תהיה מבודדת לחלוטין כדי לאפשר לאורחים רחצה פרטית בלי להיחשף לציבור.

לרוב, וילות כשרות בצפון נמצאות בבעלות של אדם שומר מסורת, אשר מעוניין בהקפדה על חוקי הדת ומעוניין לארח ציבור דתי. אפשר לברר בטלפון בשיחה עם בעל המתחם באיזה סוג של כשרות מקפידים בווילה. וילות כשרות רבות ממוקמות בישובים דתיים אשר לא מאפשרים נסיעה בשבת בתחום הישוב.    

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 23 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי