לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות אירוח עם בריכה מחוממת

 

וילות אירוח עם בריכה מחוממת

בעבר, רוב הווילות בארץ היו מציעות פינוקי בריכת שחיה רק בעונות הקיץ. ואומנם, בתקופה אחרונה, עם התפתחות הטכנולוגיה אשר מאפשרת חסכון אנרגיה, בעלי הווילות שידרגו את בריכות השחייה במתחם וסיפקו אפשרות חימום גם לעונות הקרות. כך היום ישנן וילות אירוח עם בריכה מחוממת, המבטיחות להעניק לאורחים הנאה צרופה ברחיצה בבריכת שחיה משוכללת גם כשקר וגשום. הטמפרטורה של המים בבריכת שחייה מחוממת נעה בין 27 ועד 30 מעלות חום.

ישנן בריכות שחיה המציעות חימום סולארי. בריכות אלה מחוממות בתקופות המעבר – באביב וסתיו אך לא נותנות מענה לעונות הקרות. בנוסף, היום ניתן למצוא בריכות זרמים בתור בריכות מחוממת בווילות. בריכת זרמים משלבת איכויות של ג'קוזי ספא מכוון שהיא מצוידת בזרמי עיסוי ובריכת שחיה מחוממת.   לרוב בריכה מחוממת בווילה ממוקמת במתחם החוץ, על המרפסת או על גג המבנה בתוך חלל שקוף מקורה, אשר ניתן להסרה בעונות החמות. בווילות מסוימות הבריכה המחוממת נמצאת בתוך חלל הווילה ונשארת מחוממת גם בעונות הקיץ.

וילות עם בריכה מחוממת אטרקטיביות במידה זהה לחופשה משפחתית או קבוצתית ומתאימה לארגון מסיבות חברים או אירועים מיוחדים, ימי גיבוש, סדנאות או מסיבות רווקים ורווקות. בדרך כלל, בריכת שחיה מחוממת היא לא האטרקציה היחידה במתחם: לפעמים היא מהווה חלק ממתחם ספא מקצועי, המאובזר בנוסם גם בסאונה וחדרי טיפול. במקרים נוספים, לצד בריכת השחייה המחוממת ניצב ג'קוזי ספא ויחד הם מהווים מתחם פנאי משותף.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 27 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי