לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות בצפון בזול

 

וילות בצפון בזול

מחירי הווילות בצפון נעים בין 2500 ₪ ל8000 ₪ ללילה והתמחור של הווילה מושפע מאלמנטים רבים ושונים, ביניהם רמת היוקרה והטיפוח, מגוון אפשרויות בילוי ופנאי, גודל המרחב של מתחם הווילה, השקעה בעיצוב פנים ובפרטי דקורציה ואומנות ועוד. ואומנם, השיקול העיקרי אשר מגדיר את המחיר של הווילה הוא מספר חדרי השינה ומספר האורחים אותם ניתן לארח בווילה ללילה. וזאת מכוון שהמחיר בווילה בניגוד לבתי המלון או מתחמי הצימרים מתחלק באופן שווה בין האורחים. כך יוצא שככל שמספר האורחים גדול יותר, כך המחיר ליחיד קטן יותר.

לדוגמה, המחיר ליחיד בווילה אשר עולה 4000 ₪ ללילה עם ארבע חדרי שינה ומתחם לינה משותף ומיועדת ל15 אורחים מהווה בסביבות 300 ₪. בהתחשב שחלק מהאורחים בווילה הם ילדים, התמחור המקובל מתייחס למספר המבוגרים בווילה. למשל, כאשר בווילה נמצאים 4 סוויטות שינה, סביר להניח שמדובר ב4 זוגות מבוגרים. במקרה זה, המחיר עבור כל זוג הוא בסביבות 1000 ₪, כולל הילדים הבאים עם אותו זוג. כאשר מדובר בווילה המיועדת למסיבות חברים, המחיר מתחלק לא בין הזוגות אלא בין המשתתפים עצמם.

בווילות למסיבות ישנה בדרך כלל אפשרות ללינה משותפת במתחם עם מספר רב מקומות שינה. אפשרות זאת מאפשרת חסכון רב לנופשים בווילה. לכן, מושג "זול" במקרה של ווילת אירוח לא בהכרח מתייחס למחיר עצמו. הרי, וילה עם שני חדרי שינה המיועדת לשתי זוגות במחיר 2500 -3000 ₪, תהיה יקרה יותר לנופש מאשר ווילה במחיר 4000 ₪ אשר מציע 4 חדרי שינה. כאשר מחפשים וילות בצפון בזול, כדאי להתייחס למחיר של הווילה ביחס למספר חדרי שינה.  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 10 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי