לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

צימרים בחוף הבונים

 

צימרים בחוף הבונים

מושב  הבונים, המפורסם בזכות חוף הים  המדהים שצמוד אליו הוא הבית של מספר צימרים יפיפיים, אשר הוקמו בשנים אחרונות והפכו במהרה למותג בפני עצמו. רק חצי שעה ממרכז הארץ והתחושה כאן היא כמו בחו"ל. דמיינו לכם – שקט. לחש גלים חרישי. הרכות של החול תחת רגלים. מרגישים בו זמנים גם את השמש החמה וגם את הבריזה המקררת. שלמות. הלילות כאן, בהבונים, הם קסם פשוט. הכוכבים קרובים כל כך שאפשר לגעת בהם ביד. השמים הופכים למסך קולנוע הכי גדול בעולם. הרומנטיקה כאן היא לא מילה שחוקה. היא חומר, אנרגיה, חיות, כישוף.

אל כל הפלא החלומי הזה אתם מגיעים בקלות- ללא פקקים, ללא שעות של וויכוחים על איזה כביש לנסוע, בלי תלאות מיותרות בכבישים עמוסים. ועכשיו נחזור אל הצימרים, אשר ממוקמים כאן במרחק הליכה קצרצר מהחוף, בקו הנוף הישיר אל הגלים. הסוויטות עצמן, אלה שהגעתם אליהן, עשויות במוטיב ימי בשימוש בצבעי פסטליים להשגת תחושה של רוך, דיוק וניקיון ומציגות  שיא היוקרה, האיכות והעיצוב. הפרטיות המלאה, השקט המופלא המופרע רק על ידי רחש הגלים והתחושה של "לבד – בחד".

לא תמצאו כאן שום דבר שגרתי, שום דבר מאוס, שום דבר מאלה שכבר ראיתם. מחכה לכם כאן חוויה. האבזור הסטנדרטי כמובן, בנמצא – הג'קוזי הגדול, המיטה המפנקת, הסלון ומסך הטלוויזיה אך לא בזה מדובר כאן. לא בדברים הטכניים נמדד הערך הצימרים בקיבוץ הבונים. אלה ביכולת שלהם לרגש, להפנט, למכר. בלגרום לכם לחזור לכאן שוב ושוב ולהפוך את הצימר לבית החופש הפרטי שלכם. שבו לכם במרפסת, צפו בכוכבים, לגמו כוס יין, טעמו מהשוקולדים הטעימים והתמסרו לרוח האהבה המרחפת באוויר. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 2 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי