לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילה קומה אחת

 

וילה קומה אחת

בזמן האחרון יותר ויותר אורחים בוחרים בווילת אירוח כמתחם מעודף לחופשה בצפון הארץ. וזאת מכוון שווילה מציעה פתרונות אופטימאליים לנופש רגוע, נינוח, מרתק ומפנק, כאשר האורחים עצמם יוצרים כאן חווית חופשה בהתאם לצרכים האינדיבידואליים. למי מתאימה חופשה בווילה? לשאלה זאת ישנם מספר תשובות. באופן מסורתי, נופש בווילה מתאים למשפחות בהרכב מלא אשר מעוניינות בחופשה רגועה ופסטורלית או חגיגת אירוע מיוחד.

הטרנד החדש הוא לארגן מסיבות חברים בווילה, מסיבות רווקים או רווקות. וילות אשר מתאימות למסיבות חברים שונות מווילות משפחתיות, לכן כדאי לבדוק מה הוא סגנון הווילה בהתאם למהות החופשה. וילות גדולות מבוססות לרוב על מספר מפלסים כאשר קומת הכניסה מהווה לובי, סלון אירוח משותף ומטבח והקומות הנוספות מיועדות לחדרי שינה. וילה עם קומה אחת מהווה לרוב ווילה קטנה יחסית עם מספרי חדרי שינה מצומצם. ישנם וילות גדולות הממוקמות במבנים רחבים בעלי קומה אחת. חלק מווילות אלה נגישות לנכים על כיסא גלגלים.

יתרון נוסף של וילות עם קומה אחת גלום באווירה המאוחדת הנוצרת במתחם אלה, כאשר כל האורחים שוהים בקרבה אחת לשני. בנוסף, וילה עם קומה אחת נוחה ונגישה יותר לאורחים, ומתאימה במיוחד להרכב משפחתי עם אורחים בגילאים שונים וגם ילדים.  לרוב, הווילה מהווה מבנה אחד המשותף לכל האורחים. ישנם ווילות הפרושות על שני מבנים בעלי קומה אחת, כאשר חלק מהאורחים מתארחים במבנה מרכזי וחלק נוסף במבנה צמוד. שילוב זה מתקיים במתחמים עם וילה וצימר.                  

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 15 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי