לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות במרכז ללילה

 

וילות במרכז ללילה

וילות במרכז ללילה
לרוב, מקולב להתייחס לווילות אירוח בתור מתחם נופש המיועד לחופשה של יומיים שלושה. ואמנם, בווילות רבות מאפשרים גם סגנונות אירוח אחרים. ישנן וילות אותן להשכיר לפי שעות ווילות אחרות המתאימות להשכרה ללילה בלבד. רוב הווילות המאפשרת השכרה קצרת טווח ממוקמות באזור המרכז וזאת משיקולי הקרבה אל מקום המגורים. כאשר נוסעים אל הצפון או הדרום, משקיעים זמן בנסיעה ולכן רוב האורחים מעדיפים להישאר כאן לתקופה ממושכת. לעומת זאת, אם הווילה ממוקמת קרוב לבית, ניתן לנצל אותה לחופשה קצרה או ארגון מסיבה או אירועי.

לרוב, וילות במרכז ללילה מאפשרות פתרון לחופשה קצרה עבור מחיר גבוה יותר מאפשר השכרה לשני לילות. השיקול שבעל המקום נובע מיוקר ההשקעה בתחזוקת הווילה. אם בכל זאת החלטתם לחפש וילה במרכז ללילה, כדאי לשים לב לקריטריונים הבאים: ניקיון ותחזוקה של המקום. חשוב לברר עם בעל המקום האם הווילה מתוחזקת ברמה גבוהה ועברה שיפוצים וניקיון יסודי לאחרונה. כדאי לשאול את בעל המתחם האם ישנו אב הבית במקום אשר בודק את תקינות האבזור לאחר סיום החופשה של הקבוצה. האם בעל המקום עצמו ביקר במקום לאחרונה ווידא שאכן הכול מטופל ומסודר.

בנוסף, חשוב לברר תנאיי השינה בווילה. חדרי שינה אמורים לכלול מיטת שינה גדולה ונוחה עם מזרן אורתופדי. מסכי טלוויזיה, ארון אחסון ותאורה הולמת – אלה הם תנאיי בסיס. בנוסף, חשוב לוודא שינו חדר רחצה פרטי הצמוד לחדר שינה. 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 1 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי