לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

וילות במרכז זולות

 

וילות במרכז זולות

בין שלל הווילות אשר נבנו באזור המרכז בשנים אחרונות, ניתן למצוא מתחמי יוקרה במחירים גבוהים וכמו כן מתחמים עממיים יותר, במחירים נוחים לכל כיס. וילות זולות במרכז מאופיינות במשטח מצומצם יחסית ובמספר קטן של חדרי שינה. התמחור של הווילה נעשה על פי מספר אורחים לכן הווילות הקטנות יותר מתומחרות במחירים זולים יותר. המחיר של הווילה מושפע מהמיקום של המתחם. למשל, וילות במושבי חוף אשר ממוקמות קרוב אל הים, עולות יותר מאלה השוכנות באזורים מרוחקים מהים.

כאשר מדובר בווילה הממוקמת בתל- אביב, המיקום רלוונטי לא פחות. אם הווילה נמצאת במרכז העיר או באזור תיירותי, מחירה עולה. המחיר של הווילה מושפע בנוסף על ידי מגוון ואיכות של מפרט טכני. כל אבזור נוסף בווילה מעלה את מחירה: ג'קוזי ספא, מסך קולנוע, וכמובן בריכת שחיה. וילות ללא בריכת שחיה עולות כיום פחות באופן משמעותית מאלה עם הבריכה. אוריינטציית אירוח גם היא משפיעה אל תמחור הווילה.

מתחמים מפוארים ומעוצבים המיועדים לאירועים חגיגיים אשר משלבים גן אירועים אינטימי בתוך המתחם, עולים יוקר יותר מאשר וילות לקבוצות, המציעות מתחמי לינה משותפים ותנאי אירוח פשוטים. לרוב, המחיר הסטנדרטי של ווילה עם 3 חדרי שינה נעה בין 3000 ₪ ל4000 ₪, וילות עם מספר רב יותר של חדרי שינה – בין 4 ל 6, יעלו בין 5000 ל 6000 ₪ ווילות גדולות יותר יכולות להגיע למחירים עד 8000 ₪. וילות זולות הן וילות בסביבות 2500 - 3000 ₪.   

 

קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 1 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי