לא מחובר
לחצו להתחברות
1 מקומות שראיתי
1 מקומות שאהבתי
0 ההזמנות שלי

ספא וטיפולים

 

ספא וטיפולים

חופשה ישראלית מתאפיינות, מזה שנים לא מעטות, בעליית מדרגה מהותית באיכותם של תחומי האירוח והלינה. עיקר השינוי נובע משינוי תפיסתי של המארחים והנופשים גם יחד, שהחלו לצפות לחוויית אירוח ושירות לקוח בסטנדרטים בינלאומיים. סטנדרטים אלו מציבים בפני עולם המלונות, והאירוח בכלל, רף גבוה לפיו נקבעים ומפוקחים תנאי ההארחה שמשלבים איכות לצד מקצועיות. עולם האירוח מחייב את האיזון העדין שבין היחס האישי לבין היחס המקצועי.

 

עליית המדרגה שתוארה לעיל באה לידי ביטוי בתחומי אירוח שונים, לרבות הלינה הכפרית בצימרים. אלו הציעו מאז ומתמיד חוויה אישית וייחודית, שבאה לידי ביטוי באיכות גבוהה של מוצרים ורהיטים ובשימת דגש על נוחות ובריאות, תנאי סביבה הולמים (סביבה שקטה, נוף), וכמובן שירותים נלווים. כחלק מהשירותים הנלווים הללו צמח עולם שלם של ספא וטיפולים שמציעים צימרים רבים ברחבי הארץ. שילוב ספא וטיפולים עם חופשה בצימר מעיד על הבנתם של  בעלי הצימר שחופשה אמיתית פירושה פינוק בכל האופנים האפשריים.

 
מה מסתתר מאחורי הביטוי הכה מזמין, "ספא וטיפולים"? צימרים יוקרתיים רבים מציעים ליהנות מחופשה מחוץ לקירות הצימר, אך עם זאת לא לעזוב את סביבתו הטבעית. כך לדוגמא ניתן לשלב באתר הצימרים מתחם המספק שירותי ספא שונים, דוגמת בריכות גופרית, חמאם טורקי, חדרי טיפולים לקבלת עיסויים שונים וכדומה. המושג "טיפולים" כולל קשת רחבה של עיסויים וטיפולים בריאותיים אחרים, החל מהעיסוי השוודי המסורתי ועד לטיפול באבנים חמות ובשמנים ארומאטיים. מגוון הטיפולים מאפשר לצימרים יוקרתיים רבים להציע ערך מוסף לנופשיהם, ולפנקם בשירותי ספא וטיפולים, שיבטיחו שתחזרו מחופשתכם רגועים, משוחררים ואוהבים מתמיד.
קרא/ יעוד...
סינון תוצאות

זמינות ומחירים

נמצאו 9 תוצאות

מערכת סינון מתקדמת

סמן/י את הקטגוריות המועדפות עליך והמערכת תצמצם עבורך את התוצאות
יצירת קשר עם אתר בורדו
Language
נגישות
צפיתי